На Херсонському напрямку військові РФ поки що відмовилися від спроб вибити ЗСУ лобовими штурмами.
Командування російського угруповання “Дніпро”, зважаючи на все, почало здогадуватися від неефективності своїх спроб вибити ЗСУ з плацдарму у Кринок “м’ясними штурмами” в лоб. Спостерігається перехід до нової тактики.
Про це повідомив 12 червня відомий український блогер “Миколаївський Ванек”, пов’язаний із ЗСУ.
“На нашому Херсонському напрямку “великі уми” з угруповання “Дніпро” вирішили поміняти тактику. Замість лобових штурмів на плацдарм у районі Кринок (…) намагаються зайти в острівну зону, там закріпитися і відрізати нам логістику до того самого плацдарму.“, – розповів блогер.
Він опублікував відео допиту військового Івана Руських із 237-го десантно-штурмового полку ЗС РФ, якого закинули на острови у рамках нової тактики. Він єдиний вижив зі своєї групи.
“Миколаївський Ванек” уточнив, що цей полк був нещодавно перекинутий на Херсонщину із Запорізького напрямку для спроб зайти до тилу ЗСУ.
“Про всі ці плани (…) відомо заздалегідь. Тому, шанована “десантура”, якщо хочете жити – пливіть на острови без екіпірування“, – попередив військовий блогер окупантів”.
Що ви думаєте про цю новину?
Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.
Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину