“Дірки ще на 500 млрд”, – рубль почав обвалювати російський бюджет –

“Дірки ще на 500 млрд”, – рубль почав обвалювати російський бюджет –

Зміцнення російської валюти лише на 5 рублів спустошує російський бюджет відразу на 500 млрд рублів.

У Росії все активніше говорять про наростаючу проблему раптового зміцнення курсу рубля по відношенню до долара, який починає
негативно позначатися заповненні федерального бюджету РФ.
Російський Центробанк встановив нові курси валют, при цьому американський долар залишається суттєво нижчим за 90 рублів.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/dirky-sche-na-500-mlrd-rubl-pochav-obvalyuvaty-rosiyskyy-byudzhet/
© Сила Слова

“Свого часу Силуанов обмовився, що дешевий рубль – це непогано, оскільки різниця всього в один рубль дає бюджету 100 мільярдів доходу. Але це ж працює і у зворотний бік: 85 рублів за долар дають дірку в бюджеті в півтрильйона. Звичайно, це в річному вирахуванні, і це багато в чому паперовий дохід чи збиток. Але бюджет — це суто бухгалтерський документ, а тому всі дірки в ньому перетворюються в результаті на реальне недофінансування тих чи інших програм», — наголошує Несміян.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись