“Денис був світлою людиною”: в Одесі попрощались із рятувальником, якого під час обстрілу вбили росіяни

“Денис був світлою людиною”: в Одесі попрощались із рятувальником, якого під час обстрілу вбили росіяни

Денис Колесников прибув на місце удару, щоб врятувати потерпілих, тоді окупанти запустили другу ракету.

В Одесі попрощались із рятувальником Денисом Колесниковим. Він загинув 15 березня під час подвійного ракетного удару по місту. Ворог вдарив по курортному району Одеси балістичними ракетами зранку 15 березня.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/denys-buv-svitloyu-lyudynoyu-v-odesi-poproschalys-iz-ryatuvalnykom-yakoho-pid-chas-obstrilu-vbyly-rosiyany/
© Сила Слова

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Черняєвої.

По приватному сектору у курортному районі міста ворог вдарив 15 березня об 11 годині ранку. На допомогу постраждалим Денис разом із напарниками прибув вже за кілька хвилин після вибуху. Рятувальники щойно вибігли з автівок, як самі стали мішенями окупантів. На тому ж місці – пролунав другий потужний вибух.

Микола Малишенко в п’ятницю зранку якраз відпочивав після добового чергування. Поїхав додому, але після вибухів – помчав допомагати колегам. Денис – був його близьким другом.

“Ми втратили частину свого серця, частину себе. Коли пролунав перший вибух, я одразу виїхав з дому і поїхав на місце події”, – каже рятувальник Микола Малишенко.

Поранення 29-річного надзвичайника були несумісні з життям. Попри всі зусилля медиків – врятувати його не вдалося.

Віддати шану загиблому надзвичайнику прийшли сотні людей. І – чи не усі рятувальники міста.

“Денис був дуже світлою людиною, дуже життєрадісною. Були з ним на багатьох пожежах, обстрілах, він завжди залишиться з нами в строю”, – каже заступник керівника 6 державної пожежно-рятувальної частини міста Одеса.

Рятувальником Денис пропрацював п’ять років. Від початку повномасштабної війни виїжджав ліквідовувати наслідки ракетних ударів по Одесі. Попри тяжку роботу – ніколи не скаржився на втому й біль, кажуть напарники.

“Колесников Денис мені був як брат, не тільки як колега. З ним ми працювали п’ять років в одному караулі”, – каже рятувальник Максим Тер.

Поховали Дениса Колеснікова на батьківщині, у Білгород-Дністровському районі. В нього залишилась кохана дівчина.

Рейтинг статті