Час настав. У США накинулися на Путіна: що вимагають від РФ

Час настав. У США накинулися на Путіна: що вимагають від РФ Різне

У Конгресі США висунули жорстку вимогу Володимиру Путіну, звинувативши російського диктатора у тяжкому злочині. Свій ультиматум народні обранці оформили у вигляді двопартійної резолюції авторства Грегорі Мікса та Майкла Маккола.

Як пише The Washington Post, в оприлюдненому документі конгресмени вимагають у Росії повернути на батьківщину викрадених українських дітей ще до мирної угоди, засуджуючи насильницьке переміщення неповнолітніх.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/chas-nastav-u-ssha-nakynulysya-na-putina-scho-vymahayut-vid-rf/
© Сила Слова

Також у резолюції кремлівського лідера Путіна називають «військовим злочинцем», під керівництвом якого й здійснювалися депортації, що є наслідком чітко спланованої політики, а не поодинокими випадками.

За даними американських законодавців, з 24 лютого 2022 року РФ уже вивезла з України щонайменше 19 500 дітей. Реальна ж кількість депортованих неповнолітніх може бути ще більшою.

Рейтинг статті