Росія має пройти через повну та принципову відповідальність за розв’язану війну, заявив Зеленський.
Учора, 11 червня, президент України прибув до Німеччини, де встиг виступити у Бундестазі перед депутатами. Зеленський заявив, що час для компромісу з РФ вичерпаний.
РФ має понести справедливу відповідальність, щоб “вилікуватись від агресії”, цитує главу України сайт президента країни.
Москва має повністю “прибратися” за собою, заплативши за всю ту шкоду, яку було завдано Кремлем Україні.
Там, де залишаються руїни, туди може прийти війна, заявив глава України. Для відновлення України потрібен кожен російський актив, а час для компромісів із РФ давно вичерпаний.
Цей час минув тоді, коли Путін став знищувати міста України, робити ставку на вбивства і нагороджувати цих вбивць, заявив Зеленський.
Путін не звик домовлятися, він звик лише підкоряти собі інші країни.
“Російські вбивці” проявили себе там, де була армія Путіна, тому на користь Європи, щоб Путін зазнав поразки.