Журналіст Юрій Бутусов назвав розслідування ДБР помстою проти нього за різкі питання під час пресмарафону президента Володимира Зеленського. Він також нагадаємо, що за вісім років війни з Росією таке кримінальне провадження так і не відкрили проти лідера країни-агресора Володимира Путіна.
Таку заяву журналіст зробив в ефірі телеканалу “Україна 24” у неділю, 28 листопада. Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань розпочало перевірку після того, як Бутусов опублікував відео, на якому він стріляє з гаубиці.

“Вам може здатися це анекдотом. Так от, президент Росії, який наказав стріляти в українців і послав сюди війська, він за цією статтею не проходить, а проходжу я – український журналіст. Я думаю, це найкраща відповідь, щоб усі зрозуміли, хто керує діями нашої влади”, – пояснив Бутусов.

Він також нагадав, що Росія вже вісім років веде агресивну війну проти України.