Президент США Дональд Трамп заявив, що він не запрошував російського диктатора Володимира Путіна на саміт G20. Однак він вважає, що такий візит був би корисним.
Про це повідомляє Clash Report, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Під час спілкування з пресою у Трампа запитали, чи правдива інформація у ЗМІ про те, що США запросили Путіна на саміт G20 у Маямі. Відповідь лідера США була такою: «Я не запрошував Путіна на саміт G20, але якби він приїхав, це напевно було б дуже корисно», — сказав Трамп.
Читайте також: У Росії заявили, що отримали запрошення на саміт G20 у США
У 2025 році Путін не поїхав на саміт G20, який проводили в Йоганнесбурзі (ПАР). Делегацію РФ очолив заступник глави адміністрації диктатора Максим Орєшкін.
У вересні президент США Дональд Трамп допустив запрошення лідерів Росії та Китаю на саміт G20 у 2026 році.
Росія і Китай є членами G20, проте після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Путін пропустив саміт 2023 року в Нью-Делі і зустріч 2024 року в Ріо-де-Жанейро, відправивши туди міністра закордонних справ Сергія Лаврова.