За даними Лондона, армія РФ у квітні в середньому втрачала 899 військових убитими та пораненими. У зв’язку з настанням окупантів ця тенденція збільшуватиметься.
Розвідка Міноборони Великобританії прогнозує збільшення втрат армії РФ в найближчі два місяці у зв’язку зі збільшенням кількості наступальних операцій на сході України.
Про це говориться у звіті відомства за 4 травня
У розвідці Британії повідомляють, що у квітні нинішнього гола в середньому росіяни втрачали вбитими та пораненими 899 військових на добу. У доповіді йдеться про те, що ця цифра, швидше за все, збільшиться в наступні два місяці через збільшення інтенсивності боїв. У Лондоні загальну кількість втрат армії РФ з початку повномасштабного вторгнення оцінюють у 465 тисяч осіб убитими та пораненими.
У той же час наголошується, що Кремль пристосував свою армію до типу війни на знос, покладаючись на кількість солдатів, а не якість їхньої підготовки при плануванні наступальних операцій.
“Ця тенденція має довгострокові наслідки для армії РФ”– йдеться у звіті розвідки Британії.