‘Безпілотники та “Нептуни”: у Криму чути вибухи, а в небо піднімаються стовпи чорного диму – ЗМІ –

‘Безпілотники та “Нептуни”: у Криму чути вибухи, а в небо піднімаються стовпи чорного диму – ЗМІ –

У ніч проти 9 серпня група безпілотників, морських дронів і ракет атакувала військові об’єкти окупантів у Криму.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/bezpilotnyky-ta-neptuny-u-krymu-chuty-vybuhy-a-v-nebo-pidnimayutsya-stovpy-chornoho-dymu-zmi/
© Сила Слова

Масовану атаку підтвердив “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв. За його словами, російська система ППО нібито перехопила безпілотники в небі над Чорним морем, а також ракети типу “Нептун”.

У самому Севастополі місцеві чули автоматну чергу, а з району аеропорту Бельбек почав підніматися чорний дим.Кримський вітер“.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

Джерело пише, що близько 4:40 місцеві жителі відчули на собі всю красу вибухової хвилі, а значить десь був “приліт”. У прибережній зоні люди повідомляють про запах гару в повітрі. Не виключено, що йдеться про аеродром Бельбек.

За словами Розвожаєва, система ППО нібито збила мінімум одну ракету “Нептун”. При цьому мешканці Чорноморська повідомляють про звуки вибухів.

Севастополь нібито атакують і з води безекіпажні катери. За словами Розвожаєва, атака Києва розпочалася о 4:38.

У МНС заявили про падіння уламків ракет або дронів у районі Качі на вулиці Авіаторів. Не виключено, що такі ж уламки можуть бути й у районі Орлівки.

Пізніше стало відомо, що чорний дим піднімається з моря, де нібито знищили надводний дрон.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись