Байден закликав Конгрес повернутися до розгляду допомоги Україні: “Наступний удар занурить їх у пітьму”

Байден закликав Конгрес повернутися до розгляду допомоги Україні: “Наступний удар занурить їх у пітьму”

Палата представників США пішла на канікули до 28 лютого, так і не проголосувавши за допомогу Україні, всупереч закликам Білого дому.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/bajden-zaklykav-konhres-povernutysia-do-rozhliadu-dopomohy-ukraini-nastupnyj-udar-zanuryt-ikh-u-pitmu/
© Сила Слова

Президент США знову закликав політиків із Палати представників США проголосувати за допомогу Україні.

Як написав американський лідер у своєму X (Twitter)українські солдати змушені нормувати витрати артилерійських снарядів, а їхні родини стурбовані тим, що наступний удар Росії занурить їх у темряву.

Президент США зазначив, що двопартійний законопроект республіканців та демократів, уже схвалений Сенатом, дозволить Україні продовжувати захищатися від злісного тиску Путіна.

Для остаточного затвердження допомоги Україні у розмірі 60 мільярдів доларів потрібне голосування у палаті Представників Конгресу, яку контролюють республіканці, а також підпис під документом самого Байдена.

Нагадаємо, речник палати Представників республіканець Майк Джонсон відпустив конгресменів на канікули без голосування за допомогу для України.

Також ми писали, що США можуть передати Україні мільйони снарядів без рішення Конгресу, але цього не роблять.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись