Ранкова кава з феєрверками: столичні аеропорти ворога знову закрили через невідомих гостей

Ранкова кава з феєрверками: столичні аеропорти ворога знову закрили через невідомих гостей

📌 Коротко про головне:

  • Столичні аеропорти Москви зупинили роботу через масовану атаку безпілотників.
  • У Московській області зафіксовано пожежі та повторний удар по центру космічного зв’язку.
  • Вибухи пролунали також у Тулі, Рязані та Новоросійську протягом ночі.

Цього ранку дрони знову налякали Москву — місцеві жителі повідомляли про десятки цілей у небі.

Зранку 30 червня російську Москву знову атакували хороші безпілотники. Жителі Московської області фіксували прольоти БпЛА у напрямку столиці, а влада звітувала про нібито збиття цілей.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/ataka-droniv-2006208/
© Сила Слова

Московський мер Сергій Собянін від 04:00 почав повідомляти про ліквідовані на підльоті до столиці дрони. Загалом від початку доби, з його слів, нібито було ліквідовано пів сотні безпілотників.

«На місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб», — звітує він.

Окрім того, протягом кількох годин тимчасово не приймали та не відправляли рейси столичні аеропорти Домодєдово та Жуковський. Втім, після відновлення польотів, о 07:00 летовища знову не працювали. У Росавіації повідомляли, що обмеження запровадили для забезпечення безпеки польотів.

За даними Телеграм-каналу Exilenova+, вночі також була атака безпілотників у районі морського порту. Місцеві повідомляли про вибухи та роботу ППО.

Атака на Москву. Фото: Exilenova+.

Що відомо про наслідки

За даними OSINT-ресурсів, у Єгор’євську Московська області після вибухів сталася пожежа. Місцеві жителі повідомляли про прольоти дронів та роботу ППО над містом. Повідомляється, що РЕБ спрямував один з дронів на цивільний об’єкт.

Дрони атакували Московську область — що під ударом

Дрони атакували Московську область — що під ударом

У Московській області знову атакували центр космічного зв’язку “Дубна”, повідомляє Supernova+. Минулого разу він був під ударом 22 червня.

Центр космічного зв’язку «Дубна» функціонує від 1980-го. Це великий наземний комплекс супутникового зв’язку в Росії, який фактично є одним із ключових вузлів забезпечення супутникових каналів зв’язку.

Атаковано Центр космічного звАтаковано Центр космічного звАтаковано Центр космічного зв’язку “Дубна”. Фото: Supernova+.

Вибухи в Росії — що відомо

Вночі у кількох регіонах Росії також лунали вибухи: у Тулі, Рязані та Новоросійська. Інформація про можливі пошкодження об’єктів або постраждалих уточняється. Водночас мешканці цих міст знімали прольоти безпілотників та традиційно скаржилися і на них, і на вибухи.

Рейтинг статті