За два роки повномасштабної війни в Україні російська армія втратила вбитими та пораненими понад 300 тисяч солдатів, вважають у Пентагоні.
У Пентагоні загальні безповоротні втрати російської армії в Україні оцінюють у понад 300 тисяч осіб.
Про це повідомляє впливова американська газета. The New York Timesпосилаючись на високопоставлене джерело США.
Точна кількість втрат армії РФ в Україні невідома, оскільки Москва засекретила цю інформацію. Всі, хто наважується відкрито говорити про це в РФ, піддаються репресіям, проте можна з упевненістю сказати, що такої кількості загиблих та поранених російська армія не знала з часів закінчення Другої світової війни.
“Число росіян, загиблих і поранених у боях, приголомшує. За оцінками Пентагону, РФ втратила вбитими не менше 60 тисяч людей, а поранених у неї в 3-4 рази більше. Загалом втрати становлять близько 300 тисяч осіб, повідомив американський чиновник на умовах анонімності.“, – йдеться у статті.
OSINT-експерти відзначають, що кожен другий тяжко поранений російський військовий має ампутацію кінцівок. Повертаючись додому, такі окупанти стикаються із засудженням суспільства та байдужістю з боку влади.
Тих військових РФ, які після поранень залишаються дієздатними, відправляють на фронт.
Зазначимо, що, за даними Генштабу ЗСУ, на ранок 16 лютого кількість ліквідованих солдатів ЗС РФ у великій війні перевищила вже 400 тисяч осіб. Опозиційні ЗМІ Росії через соцмережі змогли ідентифікувати вже 43 460 окупантів, які попрощалися з життям під час цієї агресії. Очевидно, реальна кількість набагато більша.
Крім того, військову міць РФ було зменшено на 50% без жодної втрати з боку США.
Ми також писали, що з Кремля втекли цифри нових втрат ЗС РФ в Україні.