‚Антициклон змінить погоду в Україні 27–28 квітня: до чого готуватися у вихідні

‚Антициклон змінить погоду в Україні 27–28 квітня: до чого готуватися у вихідні

Через прихід в Україну антициклону майбутні вихідні будуть сухими та теплими майже по всій країні.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/antytsyklon-zminyt-pohodu-v-ukraini-27-28-kvitnya-do-choho-hotuvatysya-u-vyhidni/
© Сила Слова

У майбутні вихідні, 27 та 28 квітня, в Україні очікується ідеальна весняна погода. Антициклон прожене дощі майже по всій країні.

Про це повідомила відома українська синоптик та телеведуча Наталія Діденко.

Антициклон упродовж найближчих вихідних витіснить дощі з України практично скрізь“, – повідомила експерт.

Вона уточнила, що у суботу та неділю очікується багато сонця та тепла скрізь, крім північно-східних областей.

Залишки атмосферного фронту додадуть трохи дощової вологи найближчої ночі на північному сході України та ввечері в неділю на Лівобережжі.“, – попередила Діденко. Опади там, за її даними, будуть несильними”.

При цьому очікується тепла погода. Найспекотніше у вихідні буде на сході країни (+22…26°C), на решті територій України близько +17…22°C.

У Києві погода у найближчі два дні буде ідеальною: сонячною, без дощу та з комфортною денною температурою +17°C.

Далі, за даними Діденка, очікується поступове підвищення температури повітря. Великдень, який православні України відсвяткують вже 5 травня, буде майже по-літньому теплим (+19…25°C). Також можливий невеликий дощ у цей день на заході, півночі та в центрі країни.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Рейтинг статті