У селі Угорники Отинійської територіальної громади Івано-Франківської області 21 листопада стався вибух у приватному будинку, внаслідок якого загинули 13-річний підліток і його вітчим. Про це 26 листопада інформувала поліція Івано-Франківської області, передають Патріоти України.
Приблизно о 20.46 до поліції надійшло повідомлення про вибух – унаслідок детонації в кімнаті приватного будинку загинув 13-річний підліток, а його вітчим дістав тілесні ушкодження, його шпиталізували, однак за кілька днів чоловік помер у медичному закладі, ідеться в повідомленні.
Поліцейські зазначили, що затримали 24-річного чоловіка, якого підозрюють у тому, що він придбав гранату Ф1 і зберігав її за місцем реєстрації, відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За їхньою інформацією, молодший брат знайшов боєприпас і привів його у дію.
Фігуранта повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Суд обрав чоловікові запобіжний захід – тримання під вартою.
Правоохоронці додали, що проводять оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до збуту вибухонебезпечних предметів. Вони наголосили, що будь-які знайдені чи придбані вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу, а в разі їх виявлення потрібно негайно повідомляти на лінію 102.