“За цей нікчемний провал хтось у Кремлі точно понесе відповідальність”: Тимочко – про зрив замаху на командира РДК

“За цей нікчемний провал хтось у Кремлі точно понесе відповідальність”: Тимочко – про зрив замаху на командира РДК Україна

Провальна спроба ліквідації командира “Російського добровольчого корпусу” (РДК) Дениса Капустіна обернеться для російських генералів великими проблемами і пошуком винних. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в ефірі “Київ24”, передають Патріоти України.

“Поки ми запускали дезінформацію про його “загибель”, російське керівництво отримувало “підтвердження”, які ми самі їм підсовували. Тепер за цей нікчемний провал хтось у Кремлі точно понесе відповідальність – і це будуть люди рівня генералів”, – сказав він.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/za-tsey-nikchemnyy-proval-htos-u-kremli-tochno-ponese-vidpovidalnist-tymochko-pro-zryv-zamahu-na-komandyra-rdk/
© Сила Слова

Тимочко наголосив, що ця історія ще раз демонструє слабкість спецслужб РФ і глибину проблем усередині системи управління. Також він поділився, що російська розвідка для цієї операції залучила цілий ланцюжок людей, включно з фахівцями та керівниками. “І ця інформація ходила цим ланцюжком, умовно кажучи, уздовж і поперек… Наші спецслужби відстежували, щоб ця “інформація” потрапила в потрібні руки”, – додав Тимочко.

За словами голови Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ, росіяни готові витрачати колосальні суми на подібні замовні вбивства і диверсії.

Рейтинг статті