Ви о…уїли?! Тобто пункт №26 означитиме, що ніхто не понесе покарання за в6u вство сотень тисяч українцlв?”: Журналістка з Харкова – про “мирний план

Ви о…уїли?! Тобто пункт №26 означитиме, що ніхто не понесе покарання за в6u вство сотень тисяч українцlв?”: Журналістка з Харкова – про “мирний план Україна

“Три дні батько блукав руїнами свого знищеного будинку. Він чекав, сподівався й, мабуть, молився. Дива не сталося. Тіла його родини рятувальники сьогодні дістали з-під завалів. Дружина, шестирічна донечка й півторарічний синочок. Тернопіль”, – пише харківська журналістка Ганна Гін на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Станом на зараз кількість загиблих у місті вже 31 людина. Їх убили російські ракети. Тернопіль, хочу щоб ви знали – Харків обіймає вас і плаче з вами. Ось де реально щира ілюстрація гасла “Схід і Захід разом”. На жаль, дуже сумна.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/vy-o-uily-tobto-punkt-26-oznachytyme-scho-nihto-ne-ponese-pokarannya-za-vbyvstvo-soten-tysyach-ukraintsiv-zhurnalistka-z-harkova-pro-myrnyy-plan/
© Сила Слова

Дивно, як у моїй стрічці уживаються фотографії дітей у чорних рамочках і обговорення “мирного плану” Трампапутіна.

Особливо світлини вбu/ тих малюків контрастують із пунктом №26. Не знаю, як вас, а мене він дуже розлютив. “Усі сторони, залучені до конфлікту, отримають повну амністію за дії під час війни й погодяться не пред’являти претензій і не розглядати скарги надалі”. Ви серйозно?! Хоча ні, скажу як є: “Ви о…уїли?!” Тобто цей пункт означитиме, що ніхто, жодна людина не понесе покарання за вбu/вство сотень тисяч українці? Як таке можливо в сучасному світі?

Уже мовчу про інші пункти того плану. Плану капітуляції України. Я не знаю, що робити, але впевнена, що місце тому папірцю на смітнику. Щодо Тернополя. Це ще не кінець жахіттю, пошукові роботи тривають, 13 людей ще вважаються безвісті зниклими”.

Рейтинг статті