Під час ракетного удару по складу “Шахедів” під Донецьком було поранено співробітників російського заводу дронів з Казані, включаючи головного інженера, відрядженого з Татарстану.
За даними джерел ASTRA, об’єкт використовувався російськими “Шахедів”, якими Росія регулярно атакує українські міста.
Удару було завдано 7 березня. В результаті відбулася потужна детонація боєприпасів.
Склад був у терміналі зруйнованого аеропорту, який російська армія переобладнала під військовий об’єкт.
Постраждали співробітники заводу “Алабуга”
Внаслідок удару поранення отримали співробітники особливої економічної зони “Алабуга” з Татарстану, саме там Росія організувала виробництво дронів типу “шахед”. Серед постраждалих виявився головний інженер підприємства, а також кілька спеціалістів, відряджених до російських підрозділів на окупованій території.
“Елітний” підрозділ теж опинився під ударом
Також було поранено кількох військовослужбовців бригади безпілотної авіації “Грім каскад”. Цей підрозділ вважається одним із “елітних” у російській армії.

