Віник як оберіг: Правила та прикмети його використання

Різне

Купувати новий віник краще на зростаючий місяць. В серпні краще не ходити по новий віник, інакше чекайте на клопоти та негаразди.

Дуже важливо правильно позбутися старого віника. Не викидайте його крізь вікно, інакше хижі птахи почнуть красти домашніх птахів.

Віднесіть старий віник далі від будинку, щоб недоброзичливці не навели пристріт на колишнього власника. Якщо залишити старий віник поряд з будинком, можна залучити хвороби.

Щоб захистити родину від негативного впливу, не давайте свій віник нікому та не беріть чужий. Спалити віник — до непорозумінь в родині та сварок.

За прикметою, новим віником потрібно легенько побити дитину на порозі, щоб росла слухняною. Також, обмітають немовля, щоб міцно спав.

Якщо перед прибиранням нова мітла випала з рук, загадайте бажання. Новим віником потрібно замести трохи сміття з вулиці всередину, щоб залучити гроші.

Віник, також, підказує добрі чи злі люди планують зайти в гості та з хорошими чи поганими новинами. Якщо на підлозі лишилася гілка з віника — до гостей.

Якщо дитина раптом взяла віник та почала підмітати — чекайте несподіваних гостей. Щоб прогнати небажаних гостей, підметіть за ними після їх уходу. А якщо гості бажані, цього робити не слід.

Для залучення успіху, не можна, щоб хтось чужий підмітав в будинку. Така людина забере успіх собі.

Не можна тримати вдома одразу два віника — до бідності. Також, злі духи будуть стрибати з однієї мітли на іншу.

Не можна віником карати дитину, інакше перестане рости. Якщо вдарити віником дорослого, він схудне. Якщо тварину — захворіє.

Рейтинг статті