В Держдумі РФ заявили, що на боці ЗСУ вже воюють справжні роботи (відео)

В Держдумі РФ заявили, що на боці ЗСУ вже воюють справжні роботи (відео) Україна

Депутат Державної думи РФ Андрій Свінцов заявив, що на боці України нібито вже воюють два “термінатори” — бойові роботи, схожі на персонажів відомого фільму. За його словами, ці “залізні бійці” вже перебувають на передовій. Про це він заявив під час одного з ефірів, відео з якого оприлюднив Telegram-канал NEXTA Live, передають Патріоти України.

Зокрема, Свінцов повідомив, що на фронт прибули два роботів, які схожі героїв із фільму “Термінатор” 1984 року. Ба більлше, він зауважив, що вони вже беруть участь у бойових діях проти російських військ.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/v-derzhdumi-rf-zayavyly-scho-na-botsi-zsu-vzhe-voyuyut-spravzhni-roboty-video/
© Сила Слова

“Вчора приїхали перші два термінатори. Фільм “Термінатор” дивилися, так? Повністю такі залізні бійці, які зараз проти нас уже воюють на передовій”, — сказав він.

Він додав, що наразі йдеться про перші прототипи людиноподібних роботів, які виробляються у Китаї та США. Технологій, подібних до роботів із другої частини фільму, поки що не існує. “Поки що таких технологій немає, але зовні вони виглядають як у фільмі”, — уточнив Свінцов.

Рейтинг статті