Президентська адміністрація США Дональд Трамп припинила американське агентство з міжнародного розвитку (USAID). Державний департамент призначив інспекції та припиняв допомагати іншим державам, волонтерським асоціаціям та соціальними проектами протягом трьох місяців.
Що робити з Україною в такій ситуації, пояснив Олександр Бор'яков, заступник міністра цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Він сказав: Міністерство вважає, що фінансування цифрових ініціатив триватиме в кінці чеків. У той же час, українська влада має намір фінансувати частину програм.
“Вже президент України підкреслив, що ми збираємо всі проекти, щоб побачити, що вимагає пріоритетного фінансування.
Мінзіфра також веде переговори з іншими країнами -партнерами з метою компенсації можливої шкоди американському фінансуванню.
“Якщо є такий сценарій, що вони повністю зупиняють допомогу, ми знайдемо способи продовжувати наші цифрові проекти далі”, – підкреслив офіційний.