Українці, давайте подякуємо цій героїчній дівчині, яка пішла в армію в 2014-му році, залишивши з рідними сина

Українці, давайте подякуємо цій героїчній дівчині, яка пішла в армію в 2014-му році, залишивши з рідними сина Різне

Соборна Україна

Українці, давайте подякуємо цій героїчній дівчині!🇺🇦💛💙

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/ukrayintsi-davajte-podyakuyemo-tsij-geroyichnij-divchini-yaka-pishla-v-armiyu-v-2014-mu-rotsi-zalishivshi-z-ridnimi-sina/
© Сила Слова

Олена, молода жінка добровільно пішла в армію в 2014-му році, залишивши з рідними сина, якому тоді було дев’ять років. За короткий час вона стала кращою мінометницею підрозділу, куди потрапила. «Саме завдяки Олені ми більше не захлиналися кров’ю від танкових екіпажів противника», — сказав полковник Валерій Гудзь, представляючи мінометницю на церемонії нагородження.

Чоловіки, яким довелося служити з Оленою, кажуть: «Честь служити під керівництвом такого командира!». Розрахунки Олени знищили не один бліндаж ворога та не одну одиницю броньованої техніки.

Можу сказати тільки одне – наші дівчата найкращі!!

джерело

Рейтинг статті