Україна та Російська федерація вважають, що погана угода гірша за тривалу війну – американська розвідка

Різне

Американські дані розвідки суперечать президентським твердженням президента США Дональда Трампа про неминучий кінець війни в Україні. Незважаючи на те, що Києв та Москва висловили готовність до часткового припинення вогню, “лідери, мабуть, є ризиками затяжної війни, ніж ризики незадовільного поселення”.

Сузорний директор національної розвідки США Тулсі Габбард зробив такі висновки в Комітеті з питань розвідки Сенату, пише Блукерг.

Таким чином, згідно з оцінкою американської розвідки, для Путіна, «позитивні тенденції на полі бою дозволяють проявити певне стратегічне терпіння, а для України концесія території чи нейтралітету Росії без значних гарантій безпеки із Заходу може спричинити внутрішню реакцію та відсутність безпеки в майбутньому». (Що б це не означає, додаємо.)

У той же час тривала війна також несе свої ризики. Для Російської федерації це може означати подальше падіння економіки та “небажану ескалацію” у відносинах із Заходом. Для України проблема стає невизначеністю з постачанням західної допомоги.

США вважають, що Російська Федерація зберігає перевагу на полі бою, а війна виснаження відіграє руки військових переваг Росії і “призведе до поступової, але постійної помилки позицій Київ на полі бою, незалежно від будь -яких спроб США чи союзників, що накладають нові та більш значущі витрати на Москов”.

Крім того, американська розвідка все ще вважає, що Путін може вдатися до використання ядерної зброї:

“Нездатність Росії досягти швидких та рішучих перемог на полі бою в поєднанні з українськими ударами в Росії продовжує викликати побоювання, що Путін може використовувати ядерну зброю”.

Рейтинг статті