У Москві полковник ФСБ Максим Єрьомін задихнувся, подавившись шматком м’яса

У Москві полковник ФСБ Максим Єрьомін задихнувся, подавившись шматком м’яса Блоги

Путін втрачає своїх силовиків “на рівному місці”: полковник ФСБ Максим Єрьомін самоліквідувався в Москві, не впоравшись із вечерею.

27 серпня стало відомо про те, що в Москві помер Максим Єрьомін якого насамперед називають засновником угруповання ЦСКА Red-Blue-Warriors. Цікавішою сторінкою біографії 50-річного голови футбольних ультрас є його служба у ФСБ – полковник спецслужби, начальник відділу боротьби з тероризмом, причетний до ліквідації польових командирів Ічкерії.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/u-moskvi-polkovnyk-fsb-maksym-eromin-zadyhnuvsya-podavyvshys-shmatkom-m-yasa/
© Сила Слова

Як передає Діалог.UA з посиланням на росЗМІ, полковник ФСБ помер після вкрай невдалої вечері: “подавився шматком м’яса

ЗМІ країни-окупанта стверджують, що ФСБшнику “стало важко дихати”, його доправили до лікарні імені Ворохобова, де він і помер від механічної асфіксії.

Рейтинг статті