Цинізму не позичати: Путін пропонує Європі… зупинити поставки енергоресурсів Києву

Цинізму не позичати: Путін пропонує Європі… зупинити поставки енергоресурсів Києву Україна

Президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо у Пекіні у вівторок, 2 вересня, заявив, що Україні нібито слід обмежити постачання газу реверсом та електроенергії з Європи. Це, за його твердженням, змусить Україну припинити завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі Росії, передають Патріоти України.

“Українська сторона намагається завдати шкоди нам, але завдає шкоди і нашим партнерам. Україна отримує значний обсяг енергоресурсів через своїх сусідів у Східній Європі. Закрийте їм постачання газу по реверсу, закрийте їм постачання електроенергії, і вони одразу зрозуміють, що є якісь межі їхньої поведінки в сфері порушення чужих інтересів”, – цитує Путіна російська агенція “Интерфакс”.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/tsynizmu-ne-pozychaty-putin-proponue-evropi-zupynyty-postavky-enerhoresursiv-kyevu/
© Сила Слова

Фіцо, своєю чергою, заявив, що підніматиме питання про атаки на нафтову інфраструктуру на зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським в Ужгороді у п’ятницю, 5 вересня.

Фіцо та Путін – проти членства України в НАТО

Російський президент також знову заявив, що членство України в НАТО для Москви є “неприйнятним”. “Щодо членства України в ЄС – ми ніколи проти цього не заперечували. Щодо НАТО – це інше питання”, – заявив Путін, цитує “Интерфакс”.

Фіцо підтримав позицію Путіна: “Я наголошую, і я говорив про це з самого початку, що Україна не може стати членом НАТО. Це моє остаточне рішення. Але щодо вступу до ЄС, то ми готові співпрацювати з Україною”. Прем’єр Словаччини додав, що Україна має виконати всі вимоги для приєднання до Європейського Союзу – це він також хоче обговорити із Зеленським.

Рейтинг статті