Таємне гніздечко ексміністра Галущенка: Чому АРМА і НАБУ не змогли зайти у маєток в центрі Києва

Таємне гніздечко ексміністра Галущенка: Чому АРМА і НАБУ не змогли зайти у маєток в центрі Києва Україна

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) і Національне антикорупційне бюро намагалися зайти до будинку, де таємно жив ексміністр енергетики і юстиції Герман Галущенко, повідомляють Патріоти України.

Ідеться про будинок площею 647 кв. м на столичній вулиці Добровольчих батальйонів (попередня назва – вул. Панфіловців). Справжнім власником нерухомості є нідерландський «Фонд глобальна інвестиція» (Stichting Global Investment), за яким, за даними правоохоронців, стоїть колишній міністр внутрішніх справ часів Януковича Віталій Захарченко.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/taemne-hnizdechko-eksministra-haluschenka-chomu-arma-i-nabu-ne-zmohly-zayty-u-maetok-v-tsentri-kyeva/
© Сила Слова

На початку вересня 2024 року АРМА мала намір оглянути територію, зокрема, зайти всередину помешкання ексміністра часів Януковича на вулиці Добровольчих батальйонів. «У зв’язку з обмеженим доступом до активу, потрапити в приміщення та здійснити їх детальний опис та фотофіксацію не вдалося», – йдеться у звіті підрозділу АРМА.

Зокрема, візуальна перевірка Агентства з розшуку та менеджменту активів зафіксувала, що будинок Захарченка перебуває під фізичною охороною та відеонаглядом.

Також на початку 2024 року НАБУ хотіло провести обшук цього ж маєтку Захарченка. Однак ця спроба також не увінчалася успіхом. «Зважаючи на те, що українці почули на плівках НАБУ про корупцію в енергетиці, цілком можна припустити: Герман Галущенко, маючи певні зв’язки з Андрієм Деркачем (на записах НАБУ є епізод, де учасники схеми обговорюють їм незрозумілу поведінку Галущенка, коли він очолив «Енергоатом» і одразу після дзвінка тоді ще нардепа Деркача, вирушив до нього на зустріч – ред.), який, як і Захарченко, перебрався до Росії, міг просто домовився з власником активу про проживання за вказаною адресою», – висунуло гіпотезу поінформоване джерело.

Рейтинг статті