“Та пішов ти на х**. Чого ти тут ходиш?”: Нардепка Безугла позбавлена права брати участь в одному пленарному засіданні Ради

“Та пішов ти на х**. Чого ти тут ходиш?”: Нардепка Безугла позбавлена права брати участь в одному пленарному засіданні Ради Україна

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України у понеділок, 9 лютого, рекомендував нардепам без обговорення прийняти рішення про позбавлення народної депутатки України Мар’яни Безуглої права брати участь в одному пленарному засіданні Ради. Про це повідомяє сайт парламентського комітету, передають Патріоти України.

У повідомленні сказано, що Комітет розглянув заяви народного депутата України Миколи Тищенка до Комітету та до голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука щодо висловлювань та дій депутатки Безуглої під час пленарного засідання Верховної Ради України 16 грудня 2025 року.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/ta-pishov-ty-na-h-choho-ty-tut-hodysh-nardepka-bezuhla-pozbavlena-prava-braty-uchast-v-odnomu-plenarnomu-zasidanni-rady/
© Сила Слова

Сварка у Раді за участю Безуглої

Нагадаємо, 16 грудня 2025 року у Верховній Раді України позафракційна депутатка Мар’яна Безугла з початку засідання блокувала трибуну парламенту. Вона вивісила плакати, де був у тому числі заклик до звільнення головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Депутат від “Батьківщини” Сергій Тарута почав зривати плакати із трибуни. Між ними сталася штовханина.

Пізніше до трибуни підійшов народний депутат України Микола Тищенко, Безугла сказала йому: “Та пішов ти на х**. Чого ти тут ходиш?”. Почалася словесна перепалка.

Голова Ради Руслан Стефанчук неодноразово закликав депутатку припинити це робити, зайняти своє робоче місце та дати депутатам можливість виступати із трибуни.

Рейтинг статті