Ситуація на північ від Гуляйполя виявилася кращою

Ситуація на північ від Гуляйполя виявилася кращою Різне

В Генштабі ЗСУ опублікували відео з фіксацією українських військових та прапорів біля Добропілля, що на північ від Гуляйполя по трасі на Покровське.

Кілька днів тому з’явилися повідомлення про нібито захоплення ворогом Добропілля на Гуляйпільському напрямку. Втім, як часто буває – це була швидше пропагандистська акція рф.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/sytuatsiya-na-pivnich-vid-hulyaypolya-vyyavylasya-kraschoyu/
© Сила Слова

На те що росіян немає в Добропіллі вказує також оцінка DeepState“Фіксація українських прапорів у Добропіллі (Запорізька область) Туман розсіявся, а з ним і пі**ри. В цілому на відео від ГШ можна помітити практично ціле село, що додатково вказує на відсутність великог

о просування ворога. І чекаєм фактів подвійної пенетрації комполка 218 тп рф від комдіва 127 мсд рф, -дають оцінку аналітики.

В цілому ситуації за останні дні дійсно показала певну стабілізацію в районі Гуляйполя. Північний флаг по річці Гайчур тримається (по ній же проходить і основна лінія оборони), нових кадрів заходу росіян у Гуляйполе не публікувалося.

Втім близькість фронту, робить практичною неможливою безпечну евакуацію з Гуляйполя.

Рейтинг статті