В Україні у Вербну неділю, 13 квітня, опадів переважно не очікується, водночас ще залишаться заморозки. Про це в коментарі Погода УНІАН розповіла Наталія Птуха, синоптикиня Українського гідрометеорологічного центру.
“На 13 квітня ми очікуємо переважно погоду без опадів вже, атмосферний тиск буде підвищуватися. Лише у східних областях та в Криму вночі місцями ще може бути невеликий мокрий сніг та дощ. Тобто вже змішана фаза”, – сказала вона.
Водночас ще залишаються заморозки. “Ці 0…-5 градусів інтенсивністю. Але температура вже вища. Набагато. Вже +9°…+15°”, – розповіла експертка.
У західних областях, додала вона, заморозки вже припиняються. “Там вночі +1°…+6°, а вдень +12°…+17°”, – зазначила Птуха.
Якою буде погода в Києві на Вербну неділю – прогноз
У Києві у Вербну неділю опадів також не очікується. “Ніч – заморозки. Зрозуміло, що в столиці вони меншої інтенсивності, в місті саме 0°…+2°. І температура вдень вже +13°…+15°”, – сказала синоптик.
Вона зауважила, що 12 квітня вдень у Києві буде ще +7°…+9°, тож тепла повітряна маса надходитиме достатньо інтенсивно.
Погода в Україні – прогноз до кінця тижня
Як повідомляв УНІАН, раніше Птуха зазначила, що ще декілька днів і в Україні почне теплішати, але до того на нас очікують заморозки та сніг.
За її словами, тепліше в Україні стане, по суті, вже з наступного тижня. “З суботи почне змінюватися погода, і в неділю вже буде трішки тепліше. І там вже наступний тиждень буде тепліший, ніж цей, що зараз”, – розповіла синоптик.
Водночас поки що, до п’ятниці-суботи, в Україні утримуватиметься холодна повітряна маса. Вночі – заморозки в повітрі 0°…-5°, а в Карпатах – взагалі -6°…-11°.