Розмова Шольця та Путіна відбулася – ЗМІ дізналися перші подробиці

Розмова Шольця та Путіна відбулася – ЗМІ дізналися перші подробиці Блоги

У Берліні та Москві поки що офіційно не підтверджують і не коментують телефонний дзвінок.

Глава німецького уряду Олаф Шольц поговорив у п’ятницю телефоном із російським диктатором Володимиром Путіним. Ця розмова між ними стала першою майже за два роки.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/rozmova-sholtsya-ta-putina-vidbulasya-zmi-diznalysya-pershi-podrobytsi/
© Сила Слова

Про це інформує Південнонімецька газета.

За даними видання, дзвінок було зроблено у п’ятницю вдень. Йому передувала тривала підготовка. У Берліні та Москві поки що офіційно не підтверджують і не коментують інформацію журналістів.

У публікації не наводяться теми, які порушувалися під час дзвінка, а також не розкриваються інші подробиці розмови.

У свою чергу, Reuters уточнює, що розмова Шольца та Путіна тривала близько години.

Про плани Шольца зателефонувати в п’ятницю з Путіним писало раніше агентство Bloomberg. Таким чином, німецький канцлер став першим із лідерів європейських країн-партнерів України, хто поговорив із російським диктатором після 2022 року. Саме 2022 року західні лідери припинили контакти з Путіним. Сам Шольц востаннє розмовляв із російським правителем у грудні того року.

До цього Шольц, коментуючи підсумки президентських перегонів у США, пообіцявщо ЄС не ухвалюватиме жодних рішень щодо війни в Україні за спиною Києва.

Рейтинг статті