Росія готова до нового комбінованого удару по Україні – названі терміни атаки

Росія готова до нового комбінованого удару по Україні – названі терміни атаки Блоги

Армія РФ завершує передислокацію стратегічних бомбардувальників для нового обстрілу українських міст.

У найближчі дві доби Росія може завдати масованого ракетного удару по території України, повідомляють моніторингові ресурси.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/rosiya-hotova-do-novoho-kombinovanoho-udaru-po-ukraini-nazvani-terminy-ataky/
© Сила Слова

За наявною інформацією про темпи підготовки армії РФ, ймовірний час початку атаки – вечір сьогоднішнього дня, 3 січня. Йдеться про можливий комбінований удар із застосуванням, зокрема, стратегічної авіації.

Наразі фіксується активна передислокація російських бомбардувальників “Ту-95МС”. За даними моніторингових ресурсів, щонайменше чотири таких літаки перелітають із Далекого Сходу на аеродром “Енгельс”, який регулярно використовується для ракетних ударів по Україні.

Крім того, до можливої ​​атаки можуть бути залучені і літаки “Ту-22М3″. Вночі ці борти змінили місце базування з аеродрому “Оленья” на авіабазу “Шайківка”.

На тлі цієї інформації українців закликають бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги та заздалегідь підготуватися до можливих відключень електрики, тепло- та водопостачання. Рекомендується зробити запас питної води, зарядити павербанки та інші резервні джерела живлення, а також перевірити укриття поблизу.

Ми також інформували, що країна-агресор визначила пріоритетні цілі для нового обстрілу.

Рейтинг статті