“Президент України сам хотів зустрітися”: У Кремлі раптово заявили, що не запрошували Зеленського в Москву для переговорів

“Президент України сам хотів зустрітися”: У Кремлі раптово заявили, що не запрошували Зеленського в Москву для переговорів Україна

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна — Дмитро Пєсков — заявив, що диктатор нібито не запрошував українського лідера до Москви для переговорів. Ця заява повністю суперечить тому, що раніше заявляв Путін. Слова прес-секретаря наводять російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Пєсков, коментуючи відмову Зеленського проводити зустріч із Москвою, заявив, що Путін нібито не просив про зустріч. «Ці заяви ми теж бачили і чули. Я б нагадав, що ініціативно Путін Зеленського нікуди не запрошував і не пропонував жодних зустрічей Зеленському. Про зустріч просив Зеленський. <…> І на це Путін йому відповів, що так, ми готові, але тільки в Москві», — заявив Пєсков.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/prezydent-ukrainy-sam-hotiv-zustritysya-u-kremli-raptovo-zayavyly-scho-ne-zaproshuvaly-zelenskoho-v-moskvu-dlya-perehovoriv/
© Сила Слова

Пєсков підтвердив, що президент США Дональд Трамп особисто звернувся до Путіна з проханням утриматися до 1 лютого від нанесення ударів по Києву. За його словами, це прохання було пов’язане зі «створенням сприятливих умов для проведення переговорів».

Рейтинг статті