Українці зустрінуть Новий рік із морозами та снігом, проте вже в перші дні січня холод відступить, і в країну повернеться відлига.
Новорічна ніч цього року буде справді зимовою. У більшості регіонів очікується мінусова температура та сніг, причому морози подекуди виявляться досить відчутними.
Цю інформацію виданню “Телеграф”
Вночі стовпчики термометрів опустяться до -7…-13 градусів, що останнім часом в Україні трапляється не так часто. Сніг, за словами фахівців, пройде майже на всій території країни.
Однак, така погода затримається ненадовго. Вже на початку січня в атмосферних процесах відбудуться зміни, і на зміну арктичному повітрю прийдуть теплі маси з Атлантики.
“З 2 січня у погоді знову почне домінувати Атлантика, перекривши надходження арктичного холоду“, – розповів Постригань.
даним Укргідрометцентру, ніч з 1 на 2 січня все ще залишиться холодною: від 0 градусів на заході до -14 у північно-східних регіонах, включаючи Сумську та Харків. Вдень температура почне підніматися та досягне 0…+5 градусів, а у Криму очікується до +7.
При цьому синоптики відзначили, що подібна новорічна погода – вже скоріше виняток, ніж правило. На Україну чекає контрастний початок року: спочатку справжнє зимове свято з морозами та снігом, а потім поступове повернення до м’якої відлиги.