Кидають сили: Драпатий пояснив, чому Росія прагне захопити нові села на Сумщині

Кидають сили: Драпатий пояснив, чому Росія прагне захопити нові села на Сумщині Україна

Російські окупаційні війська хочуть створити 20-кілометрову «буферну зону» вздовж кордону у Сумській та Харківській областях, тому захоплюють прикордонні села. Про це заявив командувач Угруповання об’єднаних сил Михайло Драпатий в коментарі УП, передають Патріоти України.

За словами Драпатого, росіяни “відкушують” усе нові й нові прикордонні села на Сумщині – зокрема в тих місцях, де навіть не проходить фронт. Мовою військових — це “тактичні відволікаючі дії” або застосування тактики тисячі порізів. Після таких дій противника не слідує заїзд на важкій техніці, активні штурмові дії тощо.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/kydayut-syly-drapatyy-poyasnyv-chomu-rosiya-prahne-zahopyty-novi-sela-na-sumschyni/
© Сила Слова

“Не можна сказати, що це “другорядний фронт” або “фронт для відтягування наших сил”, ні, просто в кожного російського угруповання є свої завдання. В угрупованні “Сєвєр”, яке стоїть навпроти нас на Сумщині та Харківщині, — це буферна зона або, як вони самі це називають, “зона впливу”.

Командувач Угруповання обʼєднаних сил уточнив, що “усього в нас є 12 ідентифікованих ділянок, на яких противник – силами від штурмової роти до, можливо, батальйону, буде намагатися розширити свою зону контролю”.”Це зокрема буде напрямок Краснопільський, Великописарівський, Золочівський”, – уточнив Драпатий.

Рейтинг статті