У Краснодарському краї – масове нашестя мармурових клопів, яких місцеві вже називають “смердючими жуками”. Вони проникають у житлові будинки, квартири та автомобілі, викликаючи паніку серед населення, передають Патріоти України.
Зараження охопило територію від Анапи та Сочі до Апшеронського й Северського районів. Люди намагаються боротися з навалою власними силами — збирають клопів пилососами, натирають підвіконня ефірними оліями, ставлять сітки на вікна. Проте це майже не допомагає.
Комахи виділяють різкий неприємний запах, за що отримали прізвисько «жуки-вонючки». Їхні виділення можуть навіть спричиняти алергічні реакції у людей.
Фахівці пояснюють, що осіння активність клопів пов’язана з пошуком теплого місця для зимівлі. Коли температура знижується, вони масово проникають у людські помешкання.
Раніше повідомлялося і про нашестя хижих сонечок у центральних і південних регіонах Росії, які також атакували приватні будинки. Тепер до них приєдналися й нові «гості» — мармурові клопи.