Огірки у теплиці ростуть, мов бур’ян – ми завжди при врожаї: підкормила цими 2 підживками і все пишно родить

Різне

Теплиця — найкращий спосіб продовжити літо у саду. Розповідаємо, як у холоди виростити міцний та смачний врожай огірків. Всі необхідні засоби вже є у вас під рукою!
Городник розповів, чим підживити тепличні огірки у жовтні

Заздримо білою заздрістю всім дачникам, які мають на ділянці теплиці, адже тільки там можна зараз під час перших холодів можна насолодитися шматочком літа та подивитися, як стигнуть огірки.

Щоб отримати смачний і рясний урожай, важливо подбати про живильне середовище для рослин ще до їх висадки. Зазвичай це роблять за два-три тижні до того, як ви вирішите перенести розсаду в теплицю.

Городники розкрили назву сорту огірків, який ідеально підійде для вирощування в зимових умовах
Городник розповів, чим підживити тепличні огірки у жовтні

Для підготовки ґрунту знадобляться три основні компоненти: розкислений торф, перегній і городня земля. Ідеальне співвідношення цих складників — 5:3:2. Це поєднання створює чудове середовище, яке насичує рослини необхідними елементами, покращує аерацію ґрунту і забезпечує рослинам комфортні умови для росту.

Сорт огірків, який можна сіяти у січні
Городник розповів, чим підживити тепличні огірки у жовтні

Після того, як розсада прижилася, настає час першого підживлення. Зазвичай це відбувається приблизно через два тижні після висадки. Саме в цей момент рослини починають потребувати більшої кількості поживних речовин для активного росту. Щоб приготувати поживний розчин, розчиніть у 10 літрах води 20 грамів сечовини, 10 грамів сірчанокислого калію та 10 грамів суперфосфату. Цей розчин підходить для кореневого підживлення — використовуйте близько одного літра на кожну рослину.

Коли огірки починають цвісти, їхні потреби в живленні змінюються. Через 15-20 днів після першого підживлення варто приготувати новий розчин. На даному етапі у підживленні не має бути азоту взагалі, адже не буде зав’язей.

Змішайте 30 грамів сечовини, 20 грамів калійної селітри та 40 грамів суперфосфату в 10 літрах води. Під кожну рослину можна вносити 1-1,5 літра цього добрива.

Рейтинг статті