Переможниця 13 сезону шоу “Холостяк” Інна Бєлєнь відреагувала на висловлювання подруги Олександра Терена, блогерки Олени Мандзюк про те, що їхній роман був фейком.

У своєму Телеграмі Інна досить різко відреагувала на ситуацію. Вона написала, що їй цікава тільки реальність, а не фантазії, тим самим натякаючи на те, що Мандзюк збрехала.

“Я не приділяю уваги вигаданим історіям людей, з якими не знайома особисто. Я цю новину не дивилася, мені не цікаво. Я реагую тільки на реальність, а не на фантазії. Не цікаво”, – написала Бєлєнь.

Однак користувачі мережі не повірили переможниці “Холостяка”. Вони звинуватили її в хайпі та брехні.

Що сказала Мандзюк про Терена та Бєлєнь

В інтерв’ю Аліні Доротюк Олена повідомила, що роману між Інною та Олександром не було. Тому вона була шокована тим, що Інна плакала на камеру і нібито вдавала з себе жертву після розставання з Тереном, якого насправді й не було, бо вони ніколи не були парою.

“Ці стосунки з переможницею, в яких він не був… Він у них не був! Я знаю, я бачила Сашу частіше, ніж він бачився з переможницею. Я розумію, які я серйозні речі кажу, але це кажу їх я, бо я бачила все це зі сторони”, – переконує блогерка.