Дрони потрапили дорогим ЗРК С-400 в окупованому Криму – соцмережі

Дрони потрапили дорогим ЗРК С-400 в окупованому Криму – соцмережі Блоги

ЗСУ завдають ударів по військових та стратегічних об’єктах на території РФ та на тимчасово окупованій території України, щоб послабити потенціал російської армії.

Ключовий висновок

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/drony-potrapyly-dorohym-zrk-s-400-v-okupovanomu-krymu-sotsmerezhi/
© Сила Слова

– ЗСУ атакували військові об’єкти армії РФ у тимчасово окупованому Криму.

– За попередньою інформацією, дрони потрапили російським ЗРК С-400.

– Батарея С-400 коштує близько 200 млн. доларів.

У ніч проти 30 серпня українські дрони атакували військові об’єкти на території тимчасово окупованого Криму. Внаслідок цього міг бути знищений російський ЗРК С-400 “Тріумф”, повідомляє Telegram-канал Кримський вітер.

За даними Telegram-каналів, повітряна атака на військові та стратегічні об’єкти російської армії в окупованому Криму розпочалася увечері 29 серпня, а закінчилася вранці 30 серпня. Місцеві жителі говорять про вибухи в окупованих Севастополі та Новофедорівці, а також біля аеродромів Бельбек та Саки.

“Губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв у своєму Telegram-каналі підтвердив, що вночі 30 серпня була повітряна атака на окупований Крим. Але він жодних подробиць не розповів.

Telegram-канал Кримський вітер стверджує, що за попередньою інформацією сьогодні вночі на північ від Вірменська – Перекопа під час повітряної атаки було потрапляння за позицією зенітно-ракетного комплексу С-400. Але офіційно цю інформацію на даний момент не підтверджено.

Що є ЗРК С-400?

С-400 (“Тріумф”) – це російський зенітно-ракетний комплекс середнього та великого радіусу дії. Війська РФ прийняли його на озброєння у 2007 році. На даний момент цей ЗРК також стоїть на озброєнні армій Білорусі, Туреччини, Китаю та Індії. Вартість однієї батареї С-400 складає близько 200 млн. доларів. Цей ЗРК може знищувати повітряні цілі з відривом до 380 км, залежно від ракети (використовується три типу зенітних ракет).

Також ми розповіли про те, що ЗСУ успішно атакували дронами в Азовському морі російський корабель, оснащений крилатими ракетами.

Рейтинг статті