“Домовитися з Україною буде неможливо”: Путін заявив, що “не бачить сенсу” у зустрічі із Зеленським

“Домовитися з Україною буде неможливо”: Путін заявив, що “не бачить сенсу” у зустрічі із Зеленським Україна

Російський диктатор Володимир Путін стверджує, що готовий до контактів на найвищому рівні (зустрічі з президентом Володимиром Зеленським). При цьому він заявляє, що “великого сенсу” в такій зустрічі “не бачить”, передають Патріоти України.

“Україна просить про контакти з РФ, я готовий до цих контактів, але сенсу великого не бачу, домовитися з Україною буде неможливо”, – заявив глава Кремля. Водночас він повідомив, що все одно “готовий” до зустрічі та готовий її “забезпечити”, якщо представники України приїдуть до Росії.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/domovytysya-z-ukrainoyu-bude-nemozhlyvo-putin-zayavyv-scho-ne-bachyt-sensu-u-zustrichi-iz-zelenskym/
© Сила Слова

“Україна хоче зустріч, я готовий, приїжджайте, ми забезпечимо умови для роботи і безпеку”, – зазначив Путін. Також диктатор заявив, що досі з РФ “на серйозному рівні” ніхто не обговорював домовленості про завершення війни в Україні.

Рейтинг статті