⚡🙏”Доки я ще живий, я хочу всіх українців терміново попередити…Олег Сенцов екстрено вийшов на звязок і зробив резонансну заяву👇

⚡🙏”Доки я ще живий, я хочу всіх українців терміново попередити…Олег Сенцов екстрено вийшов на звязок і зробив резонансну заяву👇 Новини

Друзі , хочу вас негайно попередити і надати вам останню інформацію з передової:

Рашистам не вдалося захопити, ані Сєвєродонецьк, ані усю Луганську область, ані оточити Лисичанськ. Ні до виборів Путіна, як вони прагнули, ні до кінця року їм також це теж не вдасться.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/doky-ya-sche-zhyvyy-ya-hochu-vsih-ukraintsiv-terminovo-poperedyty-oleh-sentsov-ekstreno-vyyshov-na-zvyazok-i-zrobyv-rezonansnu-zayavu/
© Сила Слова

Так, окупантам ще вдається захоплювати маленькі шматочки української землі, буквально вигризаючи їх в нас, випалюючи все вогнем та просуваючись вперед зі швидкістю приреченої черепахи.

Так, в них досі більше техніки, снарядів, літаків. Так, в них ще залишилась достатня кількість живої сили, яку ще треба перемолоти.

Але, судячи з перехватів розмов звичайних оркив, вже ніхто з них не прагне наступати на Київ та штурмувати Львів. Єдина їх мета – це вижити, та звалити якомога швидше на свої мордорськи болота.

Ми ж мріємо про звільнення усій нашої землі – звідси, від Донбасу, через Південь до самого мису Фіолент у Криму.

Ми обов’язково будемо там, як би нам не було зараз важко. Тому що ми українці, а це значить – незламні!

Oleg Sentsov

Рейтинг статті