Був простою людиною, яку зіпсували оточення та Путін: Іво Бобул розповів про стосунки з Януковичем

Був простою людиною, яку зіпсували оточення та Путін: Іво Бобул розповів про стосунки з Януковичем Україна

Український співак Іво Бобул в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону розповів, що мав добрі стосунки практично з усіма президентами незалежної України, зокрема з утікачем Віктором Януковичем, передають Патріоти України.

“Що можу сказати… Звісно, коли не було [нелегітимного президента РФ Володимира] Путіна ще при ньому, як би там не лякали ним, – це роботяга. Роботяга, він із робочих”, – розповів артист про колишнього президента.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/buv-prostoyu-lyudynoyu-yaku-zipsuvaly-otochennya-ta-putin-ivo-bobul-rozpoviv-pro-stosunky-z-yanukovychem/
© Сила Слова

Бобул підкреслив, що ніколи не цікавився кримінальним минулим Януковича. “Він любив сімʼю, він любив своїх синів – це я точно знаю. Його любили люди. Те, що я бачив, коли там якісь концерти були, а він запрошував, я бачив, як до нього [прихильно] ставиться народ”, – сказав він.

Співак наголосив, що в якийсь момент тодішній президент України змінився, і винне в цьому, на думку Бобула, – оточення. Він пригадав, як одного разу Янукович запросив його на свій день народження. Проте інший російський артист, виходець з України Ігор Крутий привіз наскільки багато співаків, що Бобул просто не встиг заспівати для Януковича.

Рейтинг статті