Путін готовий обговорити мирну угоду щодо припинення вогню в Україні.
Путін готовий обговорити мирну угоду щодо припинення вогню в Україні. Однак він виключає будь-які територіальні поступки, при цьому Київ повинен назавжди відмовитися від вступу до НАТО.
П'ять російських чиновників, які мають відношення до Кремля, заявили, що загалом Путін готовий піти на заморожування конфлікту в Україні, як того хоче Трамп. Reuters.
Однак Путін не готовий віддавати окуповані території Донбасу, Херсонщини та Запоріжжя.
Ще двоє офіційних осіб Кремля заявили, що Путін готовий вивести війська з тих територій, які його армія контролює щонайменше. Йдеться про Харківщину та Миколаївщину.
Путін готовий до припинення вогню, але, виходячи з реалій на полі бою. При цьому в Кремлі також заявили, що дозвіл Байдена бити по РФ далекобійною зброєю може посилити будь-яке врегулювання конфлікту.
У команді Трампа заявили, що новообраний президент США – єдина людина, яка може покласти край війні в Україні.
Ще 14 червня Путін заявив, що для припинення вогню в Україні Київ має відмовитися від НАТО і вивести свої війська з чотирьох регіонів, які окупувала РФ.
Кремль проти НАТО, але готовий обговорити питання гарантій безпеки України. При цьому Москва наполягатиме на скороченні чисельності української армії та на добро з боку Києва використовувати російську мову нарівні з українською.
На сьогоднішній день армія Путіна контролює весь Крим, 80% Донбасу, понад 70% Запорізької та Херсонської областей, а також 3% Харківської та Миколаївської областей.
Путін готовий піти на укладання мирної угоди, якщо всі ці території залишаться за нею. Так він може заявити росіянам, що практично всі цілі “СВО” досягнуті.
Заходу ж доведеться визнати, що, незважаючи на всю допомогу Україні, Путін все ж таки відсвяткував в цій війні.
Вторгненням в Україну Путін хотів кинути виклик Заходу та НАТО, яке почало розширюватися на Схід.
Кремль готовий щось вирішити з питанням гарантій безпеки, але й при цьому хоче уникнути оборудки, яка в майбутньому зажене РФ у пряму конфронтацію із Заходом.