Мобільний зв'язок в умовах війни залишається найважливішим інструментом для зв'язку з рідними та отримання актуальної інформації. Але далеко не всі зміни у тарифах сприймаються позитивно.
Київстар, як одна з найбільших телекомунікаційних компаній в Україні, анонсував оновлення тарифів, які набудуть чинності з 20 грудня 2024 року для приватних користувачів та з 1 січня 2025 року для бізнес-клієнтів.
Докладніше про те, що Київстар дорожчають найпопулярніші тарифи, повідомляє компанія на своєму сайті.
Компанія запевняє, що оновлені тарифи принесуть більше послуг, включаючи додаткові гігабайти інтернету, хвилини для дзвінків на інші мережі та можливість підключати “Суперсили Безлім”.
Але насправді ці зміни викликають питання та відверте невдоволення у користувачів.
В офіційній заяві Київстар наголошує, що нові тарифи нібито забезпечать абонентів усіма необхідними інструментами для комфортного спілкування та роботи.
Однак не зовсім зрозуміло, як саме «додаткові хвилини на Київстар» чи роумінгові пакети можуть допомогти людям, коли в умовах кризи нікуди не можна виїхати, а зв'язки із близькими вистачає на базові потреби.
Більшість користувачів скаржаться, що насправді нав'язані «бонуси» виявляються марними. Внаслідок підвищення тарифу на зайві 50 гривень натомість пропонуються сотні безкоштовних хвилин на Київстар, які вимовити неможливо. Та й немає жодної користі з роумінгу, якщо з країни виїхати не можна.
Проблеми зі зв'язком та інтернетом
Додатковий привід для обурення – якість зв'язку. Користувачі масово скаржаться на те, що при відключеннях електроенергії інтернет Київстар працює з перебоями: швидкість падає, сторінки насилу завантажуються, а в деяких регіонах мережа взагалі зникає.
При цьому проблеми зі зв'язком залишаються і навіть загострюються через проблеми з електрикою. При блекауті мобільний зв'язок “просідає”, через що немає можливості скористатися не лише роумінгом, а й дзвінками у мережі Київстар.
Київстар заявляє, що зміни спрямовані на покращення обслуговування, розвиток мережі та збільшення інвестицій у енергостійкість. Але для користувачів це виглядає інакше: чергове підвищення цін, сумнівні «бонуси» та погіршення якості послуг.
Самі абоненти зазначають, що замість «додаткових гігабайтів» та «хвилин на інші мережі» вони хотіли б бачити стабільне з'єднання, особливо за умов перебоїв з енергопостачанням.
Оновлення тарифів Київстар викликає більше запитань, ніж дає відповіді. Абоненти хочуть не «Суперсил», а стабільного інтернету та чесної цінової політики. Поки що ж компанія демонструє зростання цін, прикриваючись гучними обіцянками. Якщо й надалі ситуація розвиватиметься в такому руслі, багато клієнтів почнуть шукати альтернативи.