Будуть переговори, мир – немає ні: Що Путін виправить

Різне

Незважаючи на величезні втрати України та Росії у трирічній війні, ні Ківів, ні Москва не збираються відмовитися. Тому мирні переговори навряд чи призведуть до повного завершення бойових дій

Видання Зовнішня політика 2014 рік нагадав, коли Україна та її союзники сподівалися погодитися з Кремлем. Сумні “угоди Мінська” призвели до рішучості Путіна вторгнутись у 2022 рік.

Видання підкреслює: Росія залишається політично стабільною та військовою, незважаючи на ознаки економічних труднощів та військової втоми, підкреслювало публікація. І цей факт слід враховувати світову дипломатію

Президент США Дональд Трамп, який пообіцяв незабаром кінця війни, стикається з низкою проблем, про які він навіть не знав. Один з них полягає в тому, що Києв не обов'язково виконуватиме свої замовлення, оскільки Україна має власні збройні сили, власну оборонну промисловість та допомогу європейських країн.

Більше того, більш значною проблемою є сама Росія. Справа в тому, що Путін переконаний, що якщо Російська федерація змогла протистояти всі ці три роки, то його вторгнення в Україну має сенс. Тим не менш, вторгнення 2022 р. Послабило Росію. Це також визнається російською елітою.

Крім того, Путін не зможе виграти Україну, впевнений у публікації. Україна все ще контролює близько 80% своєї території, незважаючи на те, що Росія продовжує захоплювати українські землі.

Україна ослабла через війну, але вона не має жодних причин і бажання здаватися, підкресленою у публікації. Українським політичним та соціальним структурам вдалося протистояти неймовірним тиском.

Публікація підсумувала, що суверенітет України буде загрожувати, поки Путін керує Росією. Жодні переговори не змусять диктатора відмовитися від своїх цілей.

Замість повного кінця війни переговори повинні мати більш скромну мету – зменшити інтенсивність бойових дій. Щоб досягти цього, США повинні чинити тиск на Росію.

Рейтинг статті