82-річний чоловік у Китаї шукає того, хто піклуватиметься про його кішку — спадок гарантовано

82-річний чоловік у Китаї шукає того, хто піклуватиметься про його кішку — спадок гарантовано Різне

82-річний житель китайської провінції Гуандун на прізвище Лун має намір передати все своє майно тому, хто після його смерті беззаперечно доглядатиме за його улюбленою кішкою на ім’я Сяньба. Про це повідомляє South China Morning Post.

Чоловік залишився бездітним і самотнім після смерті дружини десять років тому. Під час дощу він врятував чотирьох безпритульних кішок — Сяньбу та її кошенят. З часом усі вони зникли, крім однієї. Саме це спонукало Луна шукати надійного доглядальника для улюбленої кішки на випадок, якщо він помре раніше за неї.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/82-richnyy-cholovik-u-kytai-shukae-toho-hto-pikluvatymetsya-pro-yoho-kishku-spadok-harantovano/
© Сила Слова

Лун заявив, що готовий передати спадкоємцю всю свою спадщину, включно з квартирою та заощадженнями. Єдина умова — турбота про кішку. Однак наразі підходящу людину він не знайшов.

Ця історія викликала бурхливу дискусію в китайських соцмережах. Користувачі припускають, що потенційні охочі побоюються юридичних наслідків — мовляв, після смерті чоловіка можуть з’явитися родичі, які оскаржать заповіт.

Дехто коментує: «Якщо ніхто не погоджується, значить або не любить тварин, або умови надто суворі». При цьому зміст «котячого контракту» наразі не оприлюднено.

Водночас інші користувачі запевняють, що готові забрати кішку без жодної фінансової винагороди: «Я б узяв кішку й без спадщини», — пише один. «Я його розумію. Я теж не знаю, кому можу довірити свою кішку, тому логічно залишити гроші — щоб тварина не стала тягарем», — додає інша коментаторка.

Утім, деякі користувачі застерігають: є ризик, що «погані люди» можуть взяти кішку лише заради спадщини, а потім знущатимуться з неї — подібні випадки вже траплялися.

Як відомо, згідно з Цивільним кодексом КНР, який набув чинності у 2021 році, громадяни можуть залишити спадщину не лише родичам, а й фізичним чи юридичним особам, або навіть державі.

Наразі ж у Китаї немає закону, який прямо забороняє жорстоке поводження з домашніми тваринами.

Раніше повідомлялося, що у дендропарку “Олександрія” на Київщині рятувальники провели незвичну операцію — знімали з дерева налякану єнотиху, яка втекла з зоопарку після обстрілу.

Також ми писали, що у Києві врятували дикого вовка, який два роки жив у квартирі.

Рейтинг статті