Чому замерзає скло всередині автомобіля та що робити в таких випадках

Блоги

Взимку, коли температура повітря часто опускається нижче за нуль, а вночі “тішити” досить сильними морозами, лобове скло автомобіля замерзає. Часом так відбувається усередині. Чому і що робити?

Згідно з автомобільною організацією RACзамерзання лобового стекла всередині салону пов'язане з конденсатом. Найгірше те, що це може вплинути на ваш автомобіль, особливо якщо це досить стара модель.

Чому замерзає скло всередині автомобіля

У RAC стверджують, що поява обледеніння всередині автомобіля вказує на високу вологість у салоні. Якщо всередині авто тепле, вологе повітря, то це призведе до утворення конденсату на вікнах та лобовому склі, а через низьку зовнішню температуру скло стає вночі холодним і підмерзає.

Автомобільні експерти впевнені, що у транспортних засобах, незалежно від їхнього віку, марки чи моделі, така проблема досить поширена. Тому треба знати, як з нею впоратися.

Конденсат в автомобілі може з'являтися через різні фактори. Наприклад, якщо ви залишили в машині вологу взуття, вода буде з часом випаровуватися, що призведе до надлишку вологи. Таке ж може статися, якщо увімкнути обігрівач перед паркуванням.

Що робити, щоб скло не замерзало всередині авто

У RAC впевнені, якщо ви будете регулярно впевнюватися, що автомобіль добре провітрюється, то можна запобігти утворенню конденсату і, як результат, позбутися зледеніння всередині. Наприклад, якщо у вас часто працює обігрівач, намагайтеся відчиняти вікна, особливо коли паркуєтеся, щоб збалансувати різницю між внутрішньою та зовнішньою температурою.

Також переконайтеся, що прибрали всі вологі предмети із салону. Навіть якщо ви просто прогулялися мокрим тротуаром чи були у спортзалі, не залишайте вологу взуття та спортивний одяг усередині.

Прибрати лишній конденсат з автомобіля допоможуть і деякі продукти. Наприклад, силікагель. Можете залишити невелику його кількість у підставці для склянок, щоб він увібрав вологу.

Якщо ці способи не допоможуть подолати проблему, тож вона серйозніша, кажуть експерти. Тоді варто відправити автомобіль у ремонт.

Рейтинг статті